Biroju telpas

позвонить

Komplekss „Jaunbūmaņi” ir daudzfunkcionāls noliktavu komplekss, kas sastāv no četriem noliktavu blokiem ar kopējo platību 85 tūkst. kv.m., kā arī kompleksā pieejamas mūsdienīgas B+ klases biroju telpas, kuras tiek piedāvātas ilgtermiņa  nomai. Telpas ir ar pilnu apdari un visām nepieciešamajām komunikācijām. Komplekss atrodas 15 minūšu braucienā no pilsētas centra, blakus atrodas transporta mezgls Rīga- Dreiliņi.

2017.gadā plānojam nodot ekspluatācijā divus jaunus daudzfunkcionālus noliktavu  kompleksus ar kopējo platību 3,6 un 5,5 tūkst. kv.m, kuros ietilpst arī biroju telpas.

 

Аренда от 5 €/m2 что включено?

Обслуживание от 1.9 €/m2 что включено?

  • Фото галерея

Apsildamās noliktavas

позвонить

Apsildāma noliktava 1200 kv.m. platībā, ar regulējamu temperatūras režīmu +5+14 °С, griestu augstums 6 m, divi paceļamie vārti,  preču komplektācijas zona ar ērtu piebraukšanu un izkraušanas laukumu. Preču uzglabāšana uz paletēm izmantojot regulējamās stalažas. Ir palīgtelpas noliktavas darbiniekiem. Noliktava ir savienota ar biroja telpām (no 150 līdz 300 kv.m).

Аренда от 4.6 €/m2 что включено?

Обслуживание от 1 €/m2 что включено?

Актуальные предложения

Аренда от 3.5 €/m2 что включено?

Обслуживание от 1 €/m2 что включено?

  • Фото галерея

Актуальные предложения

Atbildīgā uzglabāšana

позвонить

Vidēja līmeņa uzņemumsabiedrībai uzturet savu noliktavu ir dargs prieks. Daudz vienkāršāk uzticet šo darbu profesionāļiem. Atbildīgās glabāšanas noliktavas ir drošs un efektīvs veids kā saglabāt savu preci. Noliktavu loģistika, tas ir tas, par ko mēs ilgi un cītīgi strādājam. Noliktavas pakalpojumu piedāvajums tiek izveidots ņemot vērā mūsu klientu vēlmes un specifiku, kravas apstrādi veic atbildīgi un pieredzes bagāti darbinieki. Ja ir jautājums, kas var būt izdevigāk – sava noliktava vai specializēto firmu pakalpojumi? Jums jārēķinās ar to, ka noliktavu uzturēšana jums tas ir pavisam kas jauns, bet speciālistiem strādājošiem noliktavu jomā šis darbs ir ikdiena, par kuru viņi zina visu līdz sīkumiem un tāpēs gatavi dažādām situācijām. Atbildīgā glabāšana, tas ir ne tikai droši, bet arī ekonomiski efektīvi, tāpēc ka ne prasa tādus izdevumus, kā savas noliktavas organizācija un uzturēšana.

Savas preces uzglabāšana nav tik vienkārša lieta un prasa rūpīgu sagatavošanu. Jums būs nepieciešami veikt lielu pienākumu spektru sākot ar periodiskām pārrunam ar izīrētājiem līdz darba drošības tehnikas organizācijai, specializētās tehnikas iegādei un tās remonta. Šāds preču glabāšanas veids var novērst daudz laika no efektīva darba jūsu uzņēmuma galvenā darba veida. Kas attiecas uz visiem nodarbinātiem noliktavās darbinieku, jūms būs nepieciešami viņus apmācīt un maksāt atalgojumu par darbu, tāpēc jūsu darba resursu ietaupījums pilnīgi pāries mūsu pārziņā. Turklāt, lai efektīvi organizēt noliktavu ir nepieciešams juridiskais atbalsts, programmatūra, speciāls aprikojums un tehnika, apsardzes vienības saskanots darbs, bet arī vienkārši ēkas sanitārās uzturēšanas dienests. Rūpīgi izstrādāta noliktavas loģistika ir izveidota ar stingrām darbības instrukcijām viss tiks paveikts saskaņa ar parakstītiem dokumentiem bez jebkādiem papildus izdevumiem. Loģistikas pakalpojumi ietver sevī arī preces piegādi no un uz savām noliktavām īsā laikā un jebkuros laika apstākļos.