Kopš dibināšanas dienas uzņēmums „IZOTERMS” rūpīgi plāno savas attīstības stratēģiju rūpnieciskās ražošanas jomā. Kopš metālvelmējumu tirdzniecības uzsākšanas 1991.gadā, uzņēmums mērķtiecīgi pozicionē sevi Baltijas tirgū kā celtniecības metālkonstrukciju ražotājs un piegādātājs. No 1999.gada uzņēmums ražo arī rūpnieciski izolētas cauruļvadu sistēmas centralizētiem siltumtīkliem.

Darba gadu gaitā ir izveidojies pieredzes bagāts un profesionāls ražošanas un inženiertehnisko speciālistu kolektīvs. Uzņēmuma struktūrā ietilpst 2 projektētāju konstruktoru biroji, 2 ražošanas kompleksi, celtniecības un montāžas speciālistu grupa un mazumtirdzniecības vienība. Šodien metālvelvējumu mazumtirdzniecība Rīgā tiek veikta jaunas un moderni aprīkotas slēgtas noliktavas telpās ar kopējo platību 16 tūkstoši kvadrātmetru. Uzņēmums piedāvā arī muitas noliktavu un noliktavu pakalpojumus. Piekļuvi noliktavām nodrošina ērti dzelzceļa un autotransporta pievadceļi.

Проекты при поддержке «LIAA»

Lielizmēra polietilēna izolētu cauruļu ražošana

2011.gada 1.novembrī „SIA „Izoterms” parakstīja līgumu nr. L-JPR-11-0128 ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Lielizmēra polietilēna izolētu cauruļu ražošanas ieviešana SIA „Izoterms” (projekta nr.JPR/2.1.2.2.2/11/02/032)īstenošanu. Minēto projektu līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds. Tā ietvaros SIA „Izoterms” ražotnē Vangažos tiek uzstādītas iekārtas, kas nodrošinās polietilēna siltumapgādes cauruļu ar diametru līdz 1200 mm ražošanu.

Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts

SIA „IZOTERMS” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācība (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.