Metālkonstrukcijas

Metālkonstrukcijas

Ātri montējamās vieglās metālkonstrukcijas ļauj ātri un efektīvi uzcelt objektus ar tikai tiem raksturīgām arhitektoniskām īpašībām un konstruktīviem risinājumiem. Vieglo metālkonstrukciju izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Tās ir piemērotas noliktavu kompleksu, loģistikas terminālu, izstāžu un tirdzniecības paviljonu, gaisa kuģu angāru, dzīvojamo augstceltņu, daudzfunkcionālu sporta kompleksu un sabiedriskā transporta tranzīta mezglu izbūvei.

подробнее
Plānsienu metālkonstrukcijas

Plānsienu metālkonstrukcijas

Plānsienu nesošie profili no cinkota tērauda, ar caurumiem stiprināšanai savienojumu vietās, paredzēti ātrai karkas konstrukciju montāžai, izmantojami piestiprināšanai profilētu lokšņu vai sendvičpaneļu stiprināšanai uz jumtiem un īku sienām. Biezums un augstums no profila ir atkarīgs no jumta laiduma un slodzes. C-, Z- profilus lieto rūpnieciskā celtniecībā, haļļu un noliktavu celtniecībā, piebūvju celtniecībā un rekonstrukcijā, lauksaimniecības projektos. Profili tiek ražoti pēc standarta LVS EN 10162

подробнее
Izolētas cauruļvadu sistēmas
Caurules un veidgabali no DN15 līdz DN1000

Izolētas cauruļvadu sistēmas

Uzņēmums „IZOTERMS” ir lielākais rūpnieciski izolētu cauruļvadu ražotājs Baltijas reģionā. Apjomīga siltumtīklu nodrošināšana ar „IZOTERMS” produkciju uzsākta jau 1999.gadā. Straujie rūpnieciski izolētu sistēmu ražošanas tehnoloģiju uzlabojumi pieprasa nodrošināt nepārtrauktu mūsu inženieru un tehnisko speciālistu profesionālo izaugsmi. Pastāvīga tehnoloģisko procesu ievērošanas kontrole, jaunu tehnoloģiju un materiālu ieviešana nodrošina mūsu produkcijai augstu kvalitāti un tehnisko uzticamību.

подробнее
Telpu noma

Telpu noma

подробнее

Kompānija IZOTERMS

Kopš dibināšanas dienas uzņēmums „IZOTERMS” rūpīgi plāno savas attīstības stratēģiju rūpnieciskās ražošanas jomā. Kopš metālvelmējumu tirdzniecības uzsākšanas 1991.gadā, uzņēmums mērķtiecīgi pozicionē sevi Baltijas tirgū kā celtniecības metālkonstrukciju ražotājs un piegādātājs. No 1999.gada uzņēmums ražo arī rūpnieciski izolētas cauruļvadu sistēmas centralizētiem siltumtīkliem.

больше информации

Darbs uzņēmumā

Kompānijai vienmēr nepieciešami kvalificēti speciālisti dažādās jomās. Komfortablai darba videi mēs nodrošināsim Jums veselīgu atmosfēru, draudzīgu kolektīvu un daudz interesantu uzdevumu.

актуальные вакансии